راه و روش های جذب-اموزش جذاب شدن - دانلو د >حمید رضائی آبیک.

این وبلاگ مخصوص عزیزانی که عاشق کسی هستن ولی نمی تونن با اون دوست بشن و چون من نمی خوام بلایی که سر خودم اومده سر شما هم نیاد این راه هارو نوشتم با تشکر حمید رضائی

اول مطالب زیر را بخوانید و بعد اگه خواستید مطلب بیشتری بخونید یه سر تو وبلاگ

 

Hamid7274.parsianblog.ir

 

 www.hamid7274.persiangig.com 

 

hamid7275.parsiblog.com      

 

 

پسر ها  بیشتر به وسیله ی مدل ها بینایی و تصویری تحریک می شوند

 

پرسش: مردی برای آزمایش اسپرم به بیمارستان مراجعه می کند. پرستار به او ظرفی می دهد و او را در اتاقی تنها می گذارد فکر می کنید که این مرد به محرک های تصویری علاقه ی بیشتری نشان خواهد داد یا به رمان های عشقی و رمانتیک به نظر شما مردها به کدام یک از این دو سه محرک ها علاقه ی بیشتری نشان می دهند؟

چنان چه پاسخ شما «تصاویر» بوده، درست پاسخ داده اید نه همه ی پسر، بلکه اکثر آنها تصاویر را ترجیح می دهند. به این دلیل که:
پسر «راست مغز »یا به عبارتی بینایی هستند در حالی که دختر ها «چپ مغز» یا به عبارتی (کلامی) هستند
به عبارت دیگر، پسر ها اغلب توسط آن چه دیده اند، تحریک می شوند به همین دلیل است که پسرها بیشتر تصاویر را دوست دارند ودخترها بیشتر داستانهای رمانتیک را.
 درک این موضوع به دلایلی چند، از اهمیتی فوق العاده برخوردار است:
1-ظاهر و قیافه شما در تحریک دوستتان تان از لحاظ جنسی بسیار مهم و موثر است
 می دانم دختر ها از شنیدن این موضوع متنفرند اما این موضوع حقیقت دارد و شما می بایست آن را بپذیرید ابتدایی ترین و عمده ترین منبع تحریک جنسی برای دوستتان شما قیافه، اندام و ظاهر شماست
این توضیح نشان دهنده ی واقعیتی است که چرا پسرها تا بدین حد به زیبایی دختر ها و اندام دختر ها اهمیت می دهند (وزن، لباس زیر و...)هنگامی که به منظور نوشتن این کتاب با پسر ها مصاحبه کردم، از این که اکثر آنها از مواردی نظیر لباس خوابهای گشاد، کهنه و زشت و یا لباس های زیر کتانی شل و وارفته و آرایش غلیظ، به عنوان سرد کننده های جنسی نام می برند و شکایت می کنند تعجب کردم .
2-پسرها به این دلیل به دخترها نگاه می‌کنند که بینا هستند؛ نه به این دلیل که شما را دوست ندارند.
 آیا تا به حال برایتان پیش آمده که با دوست یا دوستتان به کافی شاپ رفته باشید و ببینید که او به زن‌های دیگر توجه نشان می‌دهد؟ این کار آنها لزوماً چشم چرانی نیست، بلکه به نوعی توجه و تحسین زیبایی‌های آنان است ممکن است این طور فکر کنید که چنان چه دوستتان دوستتان دارد ‌هرگز نباید به دختر دیگری نگاه کند، اما او احساس می‌کند این توقع شما غیر منطقی و از روی احساس مالکیت کنترل گری و حسادت شماست.
این موضوع، بسیار بحث انگیز است هر چه به پسر های بیشتری مشاوره می‌دهم،‌کمتر به این قبیل رفتارهای آنها واکنش نشان می‌دهم،‌ واقعیت آن است که پسر ها به مراتب بینایی‌تر از دختر ها هستند همانگونه که دختر‌ها بیشتر گفتاری هستند موضوع این نیست که حق با کیست یا چه کسی درست می‌گوید، موضوع این است که شما با یکدیگر متفاوت هستید مشکلی که وجود دارد، آن است که وقتی دوستتان به دختر ‌های دیگر نگاه می‌کند، احساس می‌کنید نسبت به آن دخترها، در خود جاذبه‌ی عاطفی احساس می‌کند، در حالی که این طور نیست.
نکته مهم:
در این جا منظور این نیست که چنان چه دوستتان به دختر‌های دیگر خیره شود مسئله‌ای نیست، یا با آنها گپ بزند. این رفتار نشانگر بی‌احترامی او نسبت به شماست و می‌تواند برای رابطه‌تان بسیار مخرب باشد. خیره شدن به دختر‌ها هنگامی که شما در کنار دذوستتان حضور دارید، به هیچ وجه مودبانه نیست، اما توجه و تحسین زیبایی‌ها کاملاً برای مردها طبیعی است،‌البته مادامی که زیبایی و صورت و اندام متناسب شما را نیز تحسین کنند.
راه‌حل:
1-چنان چه مایلید برای دوستتان تهییج کننده‌تر باشید، به زیبایی‌های ظاهری خود توجه نمایید. دختر‌ها می‌بایست با این حقیقت روبه‌رو شوند که دختر ها همیشه از راه بینایی تحریک می‌شوند. پس وقتی شما در مقابل این حقیقت لجبازی کنید و از سر و وضع و زیبایی خود غافل شوید نمی‌توانید انتظار داشته باشید شوهرتان علی‌رغم سر و وضع درهم و بهم ریخته‌تان، همچنان ثابت کند که برایش جذاب هستید! قبول کنید هنگامی که به سر و وضع و قیافه‌ی خود می‌رسید، برای شوهرتان جذاب‌تر و دوست داشتنی‌تر خواهید بود. توجه داشته باشید، که‌گاهی حتماً مطابق میل شوهرتان لباس بپوشید، نه مطابق میل و سلیقه‌ی خودتان او را با خود به خرید ببرید و لباس‌هایی را که او می‌پسندد، بخرید. این هرگز بدان معنا نیست که شما یک عروسک هستید و می‌بایست همواره خود را به رنگ و خواسته‌های دیگران درآورید و یا به این معنا هم نیست که می‌بایست خود را با خیال پردازی دوستتان مطابقت دهید و بند جوراب و یا جوراب‌های کشی کمربندار قرمز رنگ و لباس‌های چنانی بپوشید، اما چنان چه در گذشته به این قبیل مسایل بی‌توجه بوده‌اید بد نیست لباس‌های خود را عوض کنید و به نتایج آن توجه داشته باشید.
2-چنان چه عادت دارید به هنگام معاشقه چراغ‌ها را خاموش کنید، دست از این کار بردارید و چراغ‌ها را روشن نگاه دارید چنان چه نور زیاد شما را رنج می‌دهد، می‌توانید از چند شمع استفاده کنید به خاطر داشته باشید پسرها همواره توسط آن چه می‌بینند تحریک می‌شوند بنابر این چنان چه دوست دارید از دوستتان بشنوید که چقدر شما را دوست دارد، کمی به او نور بدهید تا بتواند شما را ببیند.
3-در خصوص نگاه کردن به زن‌های دیگر با همسرتان صحبت کنید به استثناء ‌آن دسته از پسرهایی که بی‌توجه به احساسات دوستشان هستند و چشم چرانی به صورت عادت همیشگی آنها درآمده‌ است (که در این صورت ازدوسیتتان واقعاً مسئله‌دار شده است. ) دوستتان احتمالاً‌ به مانند اکثر مردان طبیعی دیگر است، بدین معنی که قصد یا غرض دیگری ندارد. از او بپرسید به هنگام نگاه کردن به یک دوختر دیگر، احساس واقعیش چیست؟ اگر امنیت درونی و اعتماد به نفس و خود باوری کافی دارید، چنان چهدختر زیبایی را دیدید، شما نیز زیباییش را تحسین کنید. دوستتان از این عکس العمل شما تعجب خواهد کرد حتی ممکن است از این که متوجه نگاه کردن او شده‌اید،‌ کمی احساس شرمندگی کند!
 این کارتان باعث خواهد شد، احساس نزدیکی و صمیمیت بیشتری با شما پیدا کند و مهمتر از همه، از این که به خاطر این کار سرزنشش نکرده‌اید و نسبت به او بدبین هم نبوده‌اید،‌ مطمئناً از شما تشکر و قدردانی خواهد کرد.
من و دوستم به تفاهمی رسیده‌بودیم  که برای هر دوی ما موثر واقع شده است. به او گفته‌ام دلیل این که پسرها گاهی اوقات به دختر‌های دیگر نگاه می‌کنند را درک کرده و هرگز در این گونه مواقع وحشت نمی‌کنم، مادامی که او زیبایی‌های مرا نیز به همان اندازه ببیند و تحسین کند، این کارش برایم پذیرفتنی است.
 گویی پسرها دختر‌های زیبا را می‌بینند و پیش خودشان می‌گویند: «آیا دختر‌ها براستی موجودات لطیف و زیبایی نیستند؟»‌چقدر خوشبخت هستم که یکی از دخترهای زیبا را در کنار خود دارم، دختر زیبایی که تمام و کمال مال من است، مرا دوست دارد و به من پابند می‌باشد.

نوشته شده در سه‌شنبه ۱۳۸۸/۱۱/٢٠ساعت ۱٢:٢٠ ‎ق.ظ توسط حمید رضائی نظرات () |